top of page
foto_Markovskis-5133.jpg

Mūsu klientu atsauksmes

Ikdienas dinamikai izvēlos kvalitatīvas un funkcionālas lietas. Liberated! lietusmētelis ir ātri un ērti uzvelkams, praktisks un stilīgs! Pilnībā nosedz kāju un muguras daļu. 100% mitruma un vēja izturīgs.

Poļina Rožkova 

paralimpiete, ratiņkērlingiste, Pasaules čempione jaukto pāru komandās 2023

Facebook lapā ieraudzīju "Gaismas Laiva" reklāmu par piemērotu apģērbu cilvēkiem ratiņkrēslā aukstā un slapjā laikā. Nodomāju, ka šāds apģērbs noderētu arī manam jaunākajam dēlam Marekam. Domāts, darīts! Tikai es gribēju nevis universālu, bet speciāli Marekam šūtu, lai ziemas laikā varētu pārvietoties ar ratiņkrēsla velcēju. Tik atsaucīgus cilvēkus savā ceļā sen nebiju satikusi satikusi! Viņi bija ar mieru uzšūt visu, ja tikai tas būs iespējams! Pirms tam pat atsūtīja savu produktu prototipus izmēģināt, vai tas Marekam derēs. Derēja!  Nu man vairs nav jāvelk puikam dubultās bikses un jātin segu metros. Marekam ir ērti un silti un man mazāk kreņķu, vai sega kaut kur nav atnākusi vaļā un, vai puikam nav auksti.

Līga Stiene

Mamma puisim Marekam Stienim no Cēsīm

Santa Paulušenko no Elejas, ar savu sunīti, ikdienā pārvietojas ar elektrisko riteņkrēslu un par jauniegūto kāju sildītāju izsakās labiem vārdiem: “Beidzot nesalst ne rokas, ne kājas un mugurai arī silts. Arī draugam ir kur pasildīties. Maiss ļoti silts un ērts, paldies!”

Santa Paulušenko